عنوان خبر:معرفی بازرسين ويژه استان گلستان در نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي
شنبه 29 بهمن 1390 - 22:54:34


در جلسه صبح امروز هيأت بازرسي انتخابات استان گلستان ، بازرسين ويژه حوزه هاي انتخابيه استان معرفي شدند.به گزارش پیام گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهمین دوره انتخابات مجلس در استان گلستان ، مشاور استاندار و دبير هيأت بازرسي نهمين دوره انتخابات استان در اين جلسه در مورد نحوه گزينش و وظايف بازرسين ويژه گفت : بازرسين ويژه افراد مستقل و مورد تأييد هيأت بازرسي استان هستند که داراي تجربه بالا و آشنا به مصالح جامعه هستند.
محمدعلي نوبخت اظهار داشت : آشنايي به قوانين کشور، آشنايي به افکار عمومي، رازداري، هوش و زکاوت بالا، اعتماد به نفس و عدم اعمال نظرات شخصي در ارائه گزارش و واقع بيني و بي طرفي از خصوصيات بارز بازرسين ويژه است که با تعامل و جديت، بايد به دنبال پيشگيري از بروز تخلف باشند.
وي خاطرنشان کرد : جمع آوري اطلاعات و اخبار ، تجزيه و تحليل اخبار واصله، کنترل فرايند انجام کار، رصد و ارائه گزارش کانديداها و تجزيه و تحليل فضاي انتخاباتي حوزه فعاليت از وظايف اصلي بازرسين ويژه است.
نوبخت اعلام کرد:  هيأت بازرسي استان به صورت جدي همه موارد را رصد کرده و در صورت مشاهده و يا گزارش هرگونه تخلف انتخاباتي با متخلفين برخورد قاطع خواهد کرد.

در پايان اين جلسه بازرسين ويژه انتخابات استان به شرح ذيل احکام خود را دريافت نمودند:

1 –  عليرضا حسني به عنوان بازرس ويژه حوزه انتخابيه اصلي گرگان
2-  محمدرضا فاطمي به عنوان بازرس ويژه حوزه انتخابيه اصلي گنبدکاووس
3-  عبدالصمد کيايي به عنوان بازرس ويژه حوزه انتخابيه اصلي کردکوي
4- محمود نوري به عنوان بازرس ويژه حوزه انتخابيه اصلي علي آباد
5-  سيد محمد حسيني به عنوان بازرس ويژه حوزه انتخابيه اصلي مينودشت
6- حسين رادمهر به عنوان بازرس ويژه حوزه انتخابيه اصلي رامياناین خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-4305.html )