عنوان خبر:جمهوري اسلامي ايران مردم سالارترين کشور دنيا است
سه شنبه 2 اسفند 1390 - 02:55:31


استاندار استان گلستان گفت:
در عمل و اعترافات دشمنان، مردم سالارترين کشور دنيا، جمهوري اسلامي ايران است که سالانه يک انتخابات برگزار مي کند .به گزارش پیام گلستان مهندس "جواد قناعت" در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني استانداري گلستان اظهارداشت: چون نتيجه انتخاباتهاي برگزار شده درطول اين سالها مطابق با سياستهاي کشورهاي غربي نبوده، از اين حيث اين کشور را غير دموکرات مي خوانند.
وي ادامه داد: در عمل و اعترافات دشمنان، مردم سالارترين کشور دنيا، جمهوري اسلامي ايران است که سالانه يک انتخابات برگزار مي کند اما چون نتيجه آن مطابق با سياستهاي کشورهاي غربي نبوده، از اين حيث اين کشور را غير دموکرات مي خوانند.
قناعت اظهارداشت: براي همين است که اين کشورها در طول 33 سال انقلاب هر اقدامي را جهت زمين گير کردن توسعه نظام جمهوري اسلامي ايران انجام داده اند و اگرچه ترکشهايي از آن به ايران اصابت کرده اما موفقيت آميز نبوده است.
وي با اشاره به اينکه هم اکنون استکبارگران جهان بر موضوعات داخلي ايران متمرکز شده اند، گفت: دشمن تمام تلاش خود را بر انتخابات متمرکز کرده چون آنها پي برده اند که مردم ايران با تکيه بر آموزه هاي ديني، تاسي از منويات رهبري و بدون اتکا به دول شرق و غرب مي توانند کشوري توانمند باشند و در عرصه هاي بين المللي ظاهر شوند.
اين مقام عالي اجرايي گلستان با بيان اينکه مردم ايران مردمي پويا و بالنده هستند خاطرنشان کرد: ممکن است در برخي از اقدامات صورت گرفته در کشور نقصي وجود داشته باشد که بايد با ادبيات مناسب، کارشناسي شده و محترمانه آنها را بيان کرد تا روند توسعه کشور شتاب گيرد و در غير اين صورت، اگر سياه نمايي شود آب در  آسياب دشمن ميريزند.
استاندار گلستان تصريح کرد : براساس اظهارات دول غربي اگر انتخابات نهمين دوره از انتخابات مجلس شوراي اسلامي براساس آنچه که رهبري ايران مي خواهد که همان حضور حداکثري مردم است ، انجام شود، مدل ايراني اسلامي - مردم سالاري ديني - در جهان تثبيت مي شود.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-4336.html )