عنوان خبر:شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح يک تکليف شرعي است
چهارشنبه 3 اسفند 1390 - 01:32:37


رئيس ستاد انتخابات استان گفت :
حضور در انتخابات و انتخاب اصلح يک امتحان الهي و تکليف شرعي است.به گزارش پیام گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان ، عليرضا جمشيدي صبح دوشنبه در همايش " حضور حداکثري در انتخابات و تأثير آن بر بيداري اسلامي " که در مسجد جامع شهرستان آق قلا با حضور آحاد مردم برگزار شد با بيان اين مطلب افزود : حضور حداکثري ومومنانه و انتخاب اصلح دو استراتژي نظام ديني و مورد تأکيد مقام معظم رهبري است که بايد به آن جامه عمل بپوشانيم.
وي ادامه داد : مردم ولايتمدار گلستان در راهپيمايي 22 بهمن يک امتحان الهي را با سرافرازي و حماسه با شکوه حضورشان پشت سر گذاشتند و حال که در آستانه انتخابات 12 اسفند قرار داريم بار ديگر با حضور آگاهانه و دشمن شکنشان يک حماسه ديگر را با مشارکت بيش از 80 درصد رقم خواهند زد.
جمشيدي با بيان اينکه مردم همواره به نظام و رهبرشان عشق مي ورزند خاطرنشان کرد: اين عشق و علاقه يک سرّ الهي و مظهر شکست ناپذيري ملّت است و اين مردم ثابت کرده اند که هر گاه که لازم بوده با همت بلند ، تدبير و آگاهي از شرايط  وارد ميدان شده  و دشمنان نظام را با حضور حداکثري و جواب دندان شکن مأيوس ساخته اند.
معاون سياسي امنيتي استاندار اظهار داشت : ملت ايران حياتشان با اسلام و قرآن عجين شده و وقتي که چنين ويژگي در يک نظام وجود دارد ، مستکبرين با شما سر ناسازگاري خواهند داشت.
وي افزود : اينکه امروز 33 بهار پيروزي را جشن گرفته ايم بدليل همان ويژگي استکبار ستيزي ملت بوده که هيچگاه اسير توطئه ها و شيطنت هاي دشمن نشدند و با فکر و انديشه برتر ، اعتقاد ديني ، مقاومت و استکبار ستيزي خود جهان اسلام را بيدار کرده و موجي از بيداري اسلامي را بوجود مي آورد.
معاون استاندار اضافه کرد: امروز انقلابهاي اسلامي مردم منطقه که برگرفته و به تبعيت از انقلاب شکوهمند اسلامي ايران است داراي سه ويژگي بارز " مردمي بودن ، داراي تفکر و انديشه اسلامي بودن و جهت گيري ضد اسرائيلي داشتن است.
وي ادامه داد : آمريکا و اسرائيل غاصب دچار ترس و هراس جدي شده اند ، به اين دليل که جوانان کشورهاي اسلامي  در مسير پيچ بزرگي از تاريخ قرار گرفته اند که سر اين پيچ ، آدرس و مسير انقلاب اسلامي ايران نصب شده است و با مطالعه آن آدرس ، دلداده انقلاب اسلامي و دست آوردهاي آن شده اند.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-4350.html )