عنوان خبر:تمامی مراحل انتخابات در علی آباد کتول رایانه ای است
پنجشنبه 4 اسفند 1390 - 01:59:21


فرماندار علی آباد کتول گفت:
علی آباد کتول تنها شهرستانی است که تمامی مراحل انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بصورت تمام الکترونیکی (رایانه ای) در آن اجرا می شود.به گزارش پیام گلستان به نقل از خبرگزاری مهر، علی اکبر کی پور پیش از ظهر چهارشنبه در ستاد انتخابات شهرستان افزود: باتوجه به اینکه روش اخذ رای در شهرستان علی آباد کتول به صورت تمام الکترونیکی است، تاکنون آموزشهای لازم و تخصصی به عوامل اجرایی انتخابات ارائه داده شده است که این آموزشها تا 8 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

فرماندار علی آباد کتول گفت: با توجه به اینکه تجربه اخذ رای رایانه ای برای اولین باردراین شهرستان اجرا می شود تمهیدات ویژه ای اتخاذ شده است تا بتوانیم آموزشهای لازم به مردم این شهرستان ارائه دهیم.

وی عنوان کرد: مردم ضمن آشنایی و مشاهده این سیستم با نحوه رای دادن آشنا می شوند تا در زمان رای ریزی با مشکلات مواجه نباشند.
کی پورافزود: به منظور آموزشهای تکمیلی این سیستم انتخاباتی مانور اخذ رای الکترونیکی 5 اسفند ماه جاری در مصلای نماز جمعه شهر علی آبادکتول و مسجد جامع فاضل آباد برگزار می شود.

شهرستان علی آباد کتول جز 27 شهر کشور است که روند انتخابات به صورت تمام الکترونیکی برگزار می شود.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-4357.html )