عنوان خبر:کانديداها نقاط مثبت و منفي تبليغات را مد نظر قرار دهند
جمعه 5 اسفند 1390 - 01:47:12


با آغاز مرحله تبليغات کانديداهاي نهمين دوره از مجلس شوراي اسلامي، استاندار استان گلستان به کانديداها تاکيد کرد که به نقاط ضعف و قوت تبليغات توجه داشته باشند.به گزارش پیام گلستان به نقل از پایا اطلاع رسانی انتخابات نهم مجلس در گلستان ، مهندس "جواد قناعت" در گفت و گو با پايگاه اطلاع رساني استانداري گلستان گفت: اين در حالي است که مردم و کانديداها در طول 33 سال انقلاب در کنار ضعف ها، پيروزيهايي را تجربه کردند و بر نقاط ضعف و قوت تبليغات واقف هستند.
وي با اشاره به اينکه تخلف مساله عادي و پيش پا افتاده در تبليغات انتخابات است و معنا ندارد، ادامه داد: هر چه انقلاب اسلامي ايران به جلو حرکت مي کند شاهد به روز شدن مردم، هواداران، کانديداها و کاهش اين ضعفها و تخلفات هستيم.
قناعت گفت: مشارکت حداکثري، قانونمداري و اخلاق مداري سه شعار اصلي و اساسي ستاد انتخابات استان است و انتظار است که همه اقشار مردم و کانديداها به تحقق اين امور در انتخابات کمک کنند چرا که به امنيت ملي بر مي گردد و کشور را از هر گونه تعرض، مصون مي دارد.
استاندار گلستان ادامه داد: مردم و کانديداها مي دانند که درصد مشارکت براي نظام موضوع حياتي و اساسي است و از هر اقدامي که حضور مردم را در انتخابات افزايش مي دهد، استقبال مي شود.
قناعت متذکرشد: درصد مشارکت مردم در انتخابات با توجه به زمان و وضعيت خاص ايران در عرصه هاي داخلي و خارجي حياتي است و انتظار است که کانديداها و هواداران از آنچه باعث کاهش مشارکت مي شود، خودداري کنند و بدون توجه به مسايل قوميتي به قانون تن دهند.
تبليغات کانديداهاي مجلس نهم از امروز پنجشنبه چهارم اسفندماه آغاز شده و تا 12 اين ماه ادامه دارد.
تعداد نامزدهاي انتخاباتي استان گلستان 70 نفر است.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-4366.html )