عنوان خبر:مشارکت جدی مردم در انتخابات وظیفه مسئولان را سنگین‎تر کرد
چهارشنبه 9 فروردين 1391 - 23:19:07


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گرگان گفت:
مشارکت جدی و راسخ مردم در انتخابات وظیفه مسئولان را سنگین‎تر از گذشته کرده است.به گزارش پیام گلستان به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‎الاسلام سید روح‎الله سلیمانی‎فر صبح امروز در جمع مردم گرگان اظهار داشت: انقلابی که خون ‎بهای ملت ایران و ثمره خون صدها هزار شهید است وظیفه مسئولان را در برابر مردمی که مشکلات زیادی را برای حفظ ارزش‎های این انقلاب تحمل کرده‎اند بیشتر می‎کند چرا که این انقلاب متعلق به مردم است و مسئولان نیز جزئی از مردم هستند و خط و مرزی بین آنها وجود ندارد.

وی تصریح کرد: نگارستان ایران همانند برخی استان‎ها در آستانه مرحله دوم انتخابات قرار دارد لذا حضور پرشور مردم در این عرصه سیاسی، کشور را در برابر هر تهدیدی بیمه می‎کند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گرگان گفت: مردم گلستان بار دیگر با حضور انقلابی خود در دور دوم انتخابات نشان می‎دهند که به آرمان‎های امام راحل و مقام عظمای ولایت وفادار هستند و نسبت به دشمنان نیز یک "نه" بزرگ خواهند گفت.

وی در خصوص اهمیت این دوره از انتخابات اذعان کرد: اهمیت مرحله دوم انتخابات اگر بیشتر از مرحله دوم نباشد کمتر از آن نیز نخواهد بود لذا با توجه به اینکه دور اول انتخابات مشارکت 80 درصدی مردم گلستان را شاهد بودیم قطعا در مرحله بعدی نیز حضور مردم امیدوارکننده‎تر خواهد بود.

سلیمانی‎فر تاکید کرد: هر چه حضور مردم پررنگ‎تر و قاطعانه‎تر باشد قطعا چشم طمع دشمنان کمتر می‎شود همان طور که دیدیم زمانی که مرحله اول انتخابات مجلس نهم به پایان رسید مسئله تحریم نفت منجر به عقب‎نشینی دشمنان این نظام شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گرگان ادامه داد: از همان ابتدا معلوم بود فشارها و هجمه‎های سنگین استکبار علیه ایران در آستانه برگزاری انتخابات به منظور دلسرد کردن مردم به نظام و حضور کمرنگ در پای صندوق‎های رای بود که مردم آگاه و ولایتمدار ایران با بصیرتی که از خود نشان دادند مهر خاموشی بر لبان دشمنان قسم‎خورده این مرز و بوم نشاند.
این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-4672.html )