عنوان خبر:روند کند اجرای شهرک صنعتی فاضل آباد
چهارشنبه 25 بهمن 1391 - 23:39:55


نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس:
روند اجرای شهرک صنعتی فاضل آباد در شهرستان را کند است.به گزارش پیام گلستان رحمت الله نوروزی در گفتگو با خبرگزاری مهر با اشاره به وضعیت شهرکهای صنعتی شهرستان گفت: روند اجرای شهرک صنعتی فاضل آباد به کندی صورت می گیرد و اخیرا با مسئولان کشوری در این حوزه مذاکراتی صورت گرفته است.

وی با تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن عنوان کرد: حرکت مردم بی نظیر بوده و غیرقابل توصیف است و در این شرایط مسئولان نباید به دنبال جنجال باشند و باید خدمت کند.

هراس دشمن از الگو شدن ایران اسلامی

نوروزی گفت: اکنون دغدغه دشمن بمب اتم نیست بلکه از الگو شدن و پیشرفتها و تاثیرات انقلاب اسلامی بر جهان در هراس است.

وی با اشاره به واقعه یکشنبه هفته گذشته در مجلس گفت: این حادثه در شان نظام و مردم نبود و مسئولان باید به تاکید مقام معظم رهبری وحدت داشته باشند.

وی اظهار داشت: درحال حاضر که دشمنان با اعمال تحریمها و توطئه ها فشارهایشان را افزوده اند، مسئولان باید وحدت داشته باشند و اختلافات را کنار بگذراند.

نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس با اشاره به پیشنهاد مذاکره آمریکا با ایران گفت: این امر ناشی از بصیرت و هوشمندی ملت است که آمریکا به این نتیجه رسید که باید با این مذاکره داشته باشد.

این نماینده مجلس در عین حال تصریح کرد: هر چند این پیشنهاد فریبکارانه است ولی آنها متوجه شدند که ایران در همه عرصه ها توسعه یافته است.

نوروزی خاطرنشان کرد: مذاکره آمریکا با ما رابطه گرگ و میش است و آنها دنبال اهداف پلید خودشان است و از طرفی دم از حقوق بشر می زنند و از سویی تحریم می کنند.

وی مهمترین دغدغه مردم را گرانیها و فشار اقتصادی برشمرد و گفت: اجرای هدفمندی یارانه ها قانون بوده ولی باید به معیشت مردم در فاز دوم توجه بیشتری شود.
این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-4912.html )