عنوان خبر:حضور حماسي مردم در راهپيمايي 22 بهمن يقينا ذوق خدمتگزاري مسوولان را دوچندان خواهد کرد.
يكشنبه 29 بهمن 1391 - 23:34:33


وزير ورزش و جوانان :
ايجاد زيرساخت هاي ورزشي براي اقشار مخلتف مردم بويژه نسل جوان در مناطق محروم را از توجهات ويژه دولت و مقام معظم رهبري انقلاب بوده و همه مسوولان ورزش کشور بايد با تقويت حس خدمتگزاري در تحقق بيشتر خواسته هاي دولت و رهبري تلاش کنيم.به گزارش پیام گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری علی آباد کتول، دکتر عباسي در مراسم افتتاح مجموعه وزنه برداري علي آباد کتول گفت: مردم ايران و نيز گلستان شايسته خدمات بيشتر هستند و شايستگي مردم درحضور حماسي آنان در راهپيمايي 22 بهمن به همگان ثابت شد و اين حضور، يقينا ذوق خدمتگزاري مسوولان را دوچندان خواهد کرد.
دکتر عباسي درباره حذف رشته کشتي از رقابتهاي المپيک گفت: از اين بابت متاثر شدم، ايران با جديت در حال رايزني و بيان مواضع خود است.
وي افزود: در المپيک بايد استعدادهاي تمام جوامع انساني مود احترام قرار گيرد.
وي با بيان اينکه ورزش کشتي در ايران يک ورزش سنتي و بومي است و امسال در المپيک لندن خوش درخشيد، تصريح کرد: احساس ما از اين تصميم خوب نبوده است و نسبت به اين مسئله اعتراض کرديم.
عباسي با اشاره به اينکه، هنوز تصميم جدي در خصوص حذف کشتي از المپيک اتخاذ نشده است، اظهار داشت: با قدرت و جديت در حال رايزني هستيم تا اين رشته ورزشي را دوباره در رقابت هاي المپيک قرار دهيم.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-4926.html )