عنوان خبر:یادواره های شهدا مجالس حیات و عزت هستند
پنجشنبه 3 اسفند 1391 - 23:11:36


جانشین سپاه قدس :
مجالس و یادواره های شهدا در واقع مجالس حیات، عزت و جلسات آموزش زندگی شرافتمندانه به انسانهاست.به گزارش پیام گلستان به نقل از خبرگزاری مهر، سردار اسماعیل قاآنی ظهر پنجشنبه در اولین یادواره شهدای بیسیم چی گلستان افزود: بزرگترین شهید در اسلام امام حسین (ع) است و همه ارزشهای بجا مانده برگفته از این مکتب است.

وی اظهار داشت: شهدا هیچگاه از اصول و ارزشهای اسلامی دست نکشیده اند و در راه پرافتخاری قدم برداشتند که باید برای ما الگو باشد.
وی عنوان کرد: شهدا بر اساس مسیر روشن اسلام قدم گذاشته اند و راه عزت و مقاومت در دوران انقلاب اسلامی روشن شد و در این مسیر شهدا راهشان را پیدا کردند.
سردار قاآنی گفت: در طول انقلاب اسلامی این موضوع توسط امام راحل غبارزایی شد و شهدا توانستند آن را با تمام وجود جلا دهند.
جانشین سپاه قدس اظهار داشت: شهدا نگهدار عزت ایران اسلامی هستند و وقتی انسانها با عزت در جامعه راه ایثار و فداکاری را نشان دهند حاضرند از آن دفاع کنند.
وی یادآورشد: انقلاب اسلامی بسرافرازنه توانست از سختی ها و مشکلات عبور کند و مردم تواسنته اند با زندگی با قناعت رو به جلو حرکت کنند و مقابل تحریم ها بایستند.
سردار قاآنی گفت: دنیا در برابر عزت و توانمندی ملت سرتعظیم بلند بیرون آورده و این بخاطر برکت خون شهیدان دوران دفاع مقدس است.
گلستان 74 شهید بیسیم چی در دوران دفاع مقدس تقدیم نظام مقدس اسلامی کرده است.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-4937.html )