عنوان خبر:رفع مشکلات اقتصادی اولویت دولت باشد
چهارشنبه 5 تير 1392 - 23:36:07


نائب رئیس مجلس:

مسئولیتی را که روحانی در دوره بازدهم برعهده گرفته، بسیار سنگین، پرکار، سخت و پرتلاش است و نیاز به یک همت بزرگ دارد و باید همه دست به دست دهیم تا از مشکلاتی که برخی را خودمان و برخی را دشمنان به وجود آوردند گذر کنیم .به گزارش گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نوروزی نماینده شهرستان علی آباد کتول در مجلس ، محمدرضا باهنر سه شنبه شب در جشن شعبانیه در مسجد محمدیه علی آبادکتول با اشاره به اینکه چهار دوره با روحانی در مجلس همکاری کردم و با افکار و روحیاتش آشنایی دارم عنوان کرد: شعارهایش تبلیغاتی نبود و انسانی فراجناحی است و با شیوه ها و فعالیتهایش آشنا هستیم.
باهنر گفت: از 30 سال قبل در مجلس بودم و در همه دوره ها، دولتها زحمتهایی کشیدند که باید زحمات ارج نهاده شود.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در پایان قرن 20 استکبار جهانی امید داشت که در قرن 21 در جهان تحولاتی به نفع خود ایجاد کند ولی در پایان قرن 20 یکی از فرزندان حضرت زهرا (س) حرکتی کرد که مسیر دنیا را عوض کرد.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در دو هشت سال گذشته فعالیت خوبی صورت گرفته ولی اشکالاتی نیز این دولتها داشتند و در دوره اصلاحات یکسری آدمهای تندرو رادیکالی به میدان آمدند و میدان دست آدمهای تندرو و هنجارشان و آدمهایی که بعضا می خواستند نهادهای اصلی نظام را زیرسئول برند، افتاد.
باهنر گفت: در هشت سال دولت احمدی نژاد نیز زحمات زیادی کشیده شد ولی یک جاهایی تندرویهای غیرضروری در مملکت اتفاق افتاد، حرمتها شکسته شد و برخی از شخصیتهای بزرگ انقلاب مچاله شدند.
وی عنوان کرد: داستان افشاگریهای بیخودی، بگم نگم ها و ... سبب شد تا مملکت دست یکسری آدمهای تندروی دیگر افتد و نتیجه انتخابات این دوره، کاملا طبیعی بود.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: فردی که می گوید تندوری را قبول ندارم، فراجناحی هستم و از هر دو جناح استفاده می کنم بر روی کار آمده است.
مملکت را با یک جناح نمی توان اداره کرد
وی با بیان اینکه من خود آدم جناحی و منتسب به اصولگرایی هستم گفت: مملکت را با یک جناح و اخراج کردن جناح رقیب نمی توان اداره کرد، مشی باید مشی اصولگرایی باشد و مسئله هماهنگی با ولایت، هم افزایی با بقیه قوا جزو هر دولت و مجلس است.
دولت یازدهم از آدمهای تندرو استفاده نکند
باهنر اظهار امیدواری کرد که دولت یازدهم از آدمهای تندرو استفاده نکند، تندروها و رادیکالها ضررشان مثل هم است که تفرقه انداختن، اختلاف ایجاد کردن و ... از جمله مسائلشان است و باید با دولت پیش روی تعامل و همکاری کرد.
وی گفت: امیدواریم دولتی که بوی اعتدال، تدبیر و عقلانیت می دهد باید از کارهای عقلانی و مدیرانه دولت حمایت کنیم و تلاش برای کاهش گرانی، بیکاری، رشد اقتصادی مد نظر قرار گیرد.
رفع مشکلات اقتصادی اولویت دولت باشد
رحمت اله نوروزی نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس نیز با گرامیداشت اعیاد شعبانیه و میلاد باسعادت منجی عالم بشریت گفت: رفع مسائل و مشکلات اقتصادی اولویت دولت یازدهم باشد.
وی اظهار داشت: به نتیجه رساندن طرحها، پیشگیری از تورم و گرانی و رسیدگی به مسائل مردم باید در دولت آینده مورد توجه قرار گیرد.
وی همچنین بر لزوم استفاده از همه ظرفیتهای کشور برای توسعه و پیشرفت و تعالی کشور تاکید کرد.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-5095.html )