عنوان خبر:تجلیل از ۱۱ مداح جوان
چهارشنبه 16 مرداد 1392 - 22:28:12


مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان :

در یازدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی از ۱۱ مداح جوان گلستانی تجلیل می شود.به گزارش گلستان نیوز به نقل از خبرگزاری شبستان،  حجت الاسلام نورالله ولی نژاد، مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، امروز (16 مرداد) در دیدار هشت کمیته اجلاس بین المللی پیرغلامان با آیت الله علوی گرگانی، گفت: برگزاری اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی منشا خیر و برکت فراوانی در حوزه فرهنگ دین است.


وی افزود: در این اجلاس حدود 800 مهمان داخلی وخارجی حضور دارند که برنامه استقبال توسط هیئت مذهبی و مداحان انجام می شود.


حجت الاسلام ولی نژاد تصریح کرد: افتتاحیه این مراسم در تالار فخرالدین اسعد گرگانی با حضور مهمانان دعوت شده انجام می شود که امید است از این ظرفیت ها و فرصت ها استفاده شود.

وی با بیان اینکه در اختتامیه یازدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی با حضور بزرگان استانی، چهره های ملی و بین المللی برگزا می شود، یادآور شد: افرادی که دارای رتبه می شوند توسط هیئت داوران مورد تایید قرار می گیرند.

وجود 2100 مسجد و 2 هزار هیئت مذهبی در گلستان

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، برگزاری این اجلاس  را یک رخداد ملی، فرهنگی دانست و تصریح کرد: این اجلاس فرصتی مناسب است که استان بتواند از ظرفیت های خود استفاده کند و برنامه هایی که در طول تاریخ داشته را به ظهور و بروز برساند.

وی خاطر نشان کرد: در استان گلستان 2 هزار و 100 مسجد و دو هزار هیئت مذهبی وجود دارد.


حجت الاسلام ولی نژاد اظهارداشت: در یازدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی حدود 11 مداح جوان گلستانی تجلیل می شود.


وی گفت: در این اجلاس قرار است یک المان به عنوان یاد بود در یکی از میادین شهر به عنوان اثر ماندگار انجام شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: در یازدهمین اجلاس بین المللی پیر غلامان حسینی کتابی از ظرفیت های استان برای مهمانان و آیندگان ایجاد شود که این کار صد در صد فرهنگی است.
این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-5188.html )