عنوان خبر:استفاده از اندیشه های بسیج در جهت تحقق جامعه اسلامی
چهارشنبه 16 مرداد 1392 - 22:44:52


دکتر کریمی:

بسیج نمی تواند در جامعه اسلامی بی تفاوت باشد و بایستی خواسته ها واندیشه های بسیج در جهت تحقق جامعه اسلامی در عرصه نظام اسلامی مورد استفاده قرار گیرد.به گزارش گلستان نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا گلستان، اجلاس مجمع عمومی بسیج شهرستان گنبد با حضور جانشین سپاه نینوا استان گلستان واعضای کارگروهها وبرخی از مسئولین شهرستان عصر روز سه شنبه 15 مرداد در سالن شهید مطهری گنبد کاووس برگزار شد.

جانشین سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اهداف تشکیل مجمع عمومی بسیج اذعان داشت : بسیج وسپاه ماموریت حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی وتوسعه وگسترش این تفکر واندیشه را دارد .

دکتر کریمی گفت: بسیج نمی تواند در جامعه اسلامی بی تفاوت باشد و بایستی خواسته ها واندیشه های بسیج در جهت تحقق جامعه اسلامی در عرصه نظام اسلامی مورد استفاده قرار گیرد.

وی با تاکید بر نقش بی بدیل بسیج در عرصه های مختلف به عنوان اصیل ترین و وفادارترین نیروها به انقلاب اسلامی وگستردگی حضور بسیج در تمام اقشار جامعه اضافه کرد: یکی از اهداف تشکیل این مجامع استفاده حداکثری از صاحب نظران واهل اندیشه در برنامه ها ،چه برنامه های بسیج وچه تعمیم وگسترش برنامه های عمومی شهرستان است. وی وجود افراد ذینفوذ در این مجمع را نقطه قوتی خواند وگفت: ما به دنبال اجرایی شدن قطعی نظرات نیستیم اما اگر برنامه ای در مسیر پیشبرد اهداف موثر باشد قطعا مورد استفاده قرار می گیرد.

جانشین سپاه نینوا در استان گلستان ،پایش عمومی نسبت به محیط شهرستان ایجاد وحدت وهم افزایی در پیشرفت برنامه ها وگره گشایی از مشکلات وایجاد هماهنگی بین نیرو های ارزشی وانقلابی و کسانیکه دغدغه سیاسی اجتماعی دارند را از اهداف تشکیل این مجامع برشمرد وگفت:یکی از مهمترین اهداف این مجامع کمک به توانمندسازی و اجرای بهتر برنامه ها در شهرستان ،استان ودر نهایت کمک به دولت است.

وی با اذعان به موفقیت برنامه هایی که در دولت با کمک بسیج انجام شده است افزود:  هرجا نگاه به بسیج بوده ونگاه بسیج کمک به دولت بوده است موفقیت به همراه  داشته است.

دکتر کریمی خاطر نشان کرد این مجامع می توانند ایده ها ودیدگاههای خود را به فرمانداری ارئه دهند تا در جهت رونق و رشد تولید استفاده شود.

وی همچنین با تاکید بر اینکه باید نقطه نظرات نیروهای بسیجی وارزشی در برنامه های نظام جا داشته باشد گفت: بسیاری از مسئولین نگاهشان به مسائل نگاه مردمی است ودیدگاه  پایین به بالا دارند یعنی بسیاری از برنامه ها به پیشنهاد شهرستان ارائه می شود ودر نهایت بر اساس آن اعتبارات تائید می گردد.

وی در ادامه سخنانش به آغاز ریاست جمهوری ،رئیس جمهور منتخب اشاره کرد وگفت:رئیس جمهور منتخب متعلق به همه مردم ایران است وخدمات وقول هایی که داده است در جهت رشد وبالندگی نظام جمهوری اسلامی است .وی ادامه داد فتنه گران وکسانیکه همراه با دشمن عزت واقتداری که در 8 سال دفاع مقدس با ایثارگری رزمندگان به دست آمده بود را  در 8 ماه فتنه سال 88 زیر سوال بردند بدانند که نیرو های بسیجی وارزشی اجازه جولان به آنها نخواهند داد.

وی در ادامه گفت :  پاسداری و حفظ عزت ایران اسلامی ،پایبندی به ولایت مداری ،حل مشکلات مردم خصوصا مشکلات اقتصادی وحمایت از مستضعفین و ظلم ستیزی را از انتظارات ودرخواست بسیج ونیروهای ارزشی از رئیس جمهور برشمرد .
این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-5192.html )