عنوان خبر:۵۰ هزار عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب
سه شنبه 24 دي 1392 - 22:51:19


مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان :

در هشتمین نمایشگاه کتاب گلستان ۵۰۰ ناشر با ۵۰ هزار عنوان کتاب تخصصی و عمومی حضور یافتند و تازه های نشر را برای پاسخگویی به نیازهای مردمی ارائه می دهند.دکتر غلامرضا منتظری، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، ظهر امروز (24 دی) در مراسم افتتاحیه هشتمین نمایشگاه کتاب گلستان گفت: کتاب آنقدر اهمیت دارد که خداوند بزرگ معجزه خود را از جنس آن خلق کرده است.


به گزارش گلستان نیوز به نقل از "خبرگزاری شبستان" وی افزود: در برپایی این نمایشگاه استاندار گلستان کمک شایانی کرد و باعث شد این سفره معنوی برای گلستانی ها گشوده شود و همچنین باید از زحمات کفایی پور، مدیر نمایشگاه تقدیر شود.


منتظری تصریح کرد: در این سفره معنوی که پهن شده حدود 500 ناشر با 50 هزار عنوان کتاب تخصصی و عمومی حضور یافتند و تازه های نشر را برای پاسخگویی به نیازهای مردمی ارائه می دهند.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان خاطرنشان کرد: معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش کردند که هر چه دارند در اختیار ما بگذارند و تلاش شده در این نمایشگاه گفتمان فرهنگی مانند سبک زندگی اسلامی و فرقه های نوظهور و همچنین رونمایی از20 کتاب جدید استان را داشته باشیم.


منتظری غرفه های نمایشگاه را در حدود 300 غرفه اعلام کرد و گفت: بیش از 350 میلیون تومان بن کتاب از طریق باجه بانک صادرات در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.


گفتنی است، در مراسم افتتاحیه هشتمین نمایشگاه کتاب گلستان با حضور دکتر صالحی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر حسن صادقلو استاندار گلستان، طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استاندار و سایر مسئولان محلی حضور داشتند.


این نمایشگاه از (24 تا 30 دی) هر روز از ساعت 13 تا 20:30 میزبان اهالی فرهنگ و کتاب استان گلستان استاین خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-5338.html )