عنوان خبر:تجهیز راهنمائی رانندگی فاضل آباد
چهارشنبه 16 بهمن 1392 - 23:19:07


نماینده شهرستان علی آباد در مجلس :

احداث دفاتر آموزش رانندگی در فاضل آباد می تواند باعث ایجاد اشتغال شود.به دنبال جلسه رحمت اله نوروزی نماینده شهرهای علی آبادکتول،مزرعه،سنگدوین و بخش کمالان درمجلس شورای اسلامی با سرداراحمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی کشور و موافقت ایشان با تاسیس اداره راهنمائی و رانندگی در شهر فاضل آباد و فراهم نمودن فضای مناسب برای احداث این اداره توسط شورای اسلامی شهر فاضل آباد، جهت تجهیز راهنمائی و رانندگی شهر فاضل آباد به امکانات مورد نیاز از جمله خودروی پلیس ، وسایل مخابراتی و... رحمت اله نوروزی با سردار مومنی فرمانده پلیس راهور ناجا دیدار کرد.
به گزارش گلستان نیوز به نقل از "پایگاه اطلاع رسانی رحمت الله نوروزی" در این دیدار نوروزی از سردار مومنی خواست اقدامات لازم جهت تجهیز اداره راهنمائی و رانندگی شهر فاضل آباد را اتخاذ نماید و ایشان نیز دستور فوری در جهت تامین خواسته نماینده علی آبادکتول درمجلس برای رفاه حال مردم فهیم بخش کمالان را صادر نمود.
با احداث راهنمائی و رانندگی در شهر فاضل آباد،مردم شریف بخش کمالان می توانند با مراجعه به این اداره درفاضل آبادجهت انجام کارهای خود از جمله دریافت گواهینامه اتومبیل و موتورسیکلت و سایر موارد اقدام نمایند و دیگر نیاز نیست فاصله بین فاضل آباد و علی آبادکتول را طی نمایند.
همچنین احداث دفاتر آموزش رانندگی در فاضل آباد می تواند باعث ایجاد اشتغال شود و نیزشاهدنظم ترافیکی بهتری درسطح شهر فاضل آباد و بخش کمالان خواهیم بود.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-5374.html )