عنوان خبر:رونمایی از سامانه برنامه ریز گردشگری
يكشنبه 16 اسفند 1394 - 05:39:42


فضای مجازی :
سامانه برنامه ریز گردشگری استان گلستان در آستانه سفرهای نوروزی شهروندان به صورت رسمی آغاز به کار کرد .سامانه برنامه ریز گردشگری استان گلستان در آستانه سفرهای نوروزی شهروندان به صورت رسمی آغاز به کار کرد تا از این طریق نسبت به معرفی بهینه جاذبه ها و ظرفیت های استان به مسافران اقدام نماید.

به گزارش گلستان نیوز ، محمد جواد رفیع پور مدیر پروژه گردشگری، تفریح و اوقات فراغت «بزنیم بیرون» با اعلام این خبر، ابراز داشت: بخش استان گلستان «بزنیم بیرون» در هفت بخش کلی از امروز کار خود را به صورت رسمی آغاز کرده و در بیش از 37 موضوع اقدام به شناسایی و معرفی جاذبه های طبیعی، تاریخی و تفریحی استان می کند تا از این طریق اطلاعات جامعی در خصوص هرکدام از این جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری استان گلستان در اختیار مخاطبان قرار دهد.

وی تاکید کرد: سامانه برنامه ریز گردشگری استان گلستان تحت موضوعات طبیعتگردی و اکوتوریسم ، گردشگری تاریخی ، گردشگری مذهبی ، گردشگری شهری ، هنرگردی ، معرفی مراکز اقامتی و همچنین مراکز خرید و سوغات استان نسبت به ارایه اطلاعات کامل به مسافران نوروزی اقدام خواهد کرد.

رفیع پور خاطر نشان ساخت: در سامانه برنامه ریز گردشگری استان گلستان همه اطلاعات مورد نیاز مسافران برای استفاده از یک جاذبه گردشگری شامل معرفی مکان، اطلاعات تماس، محل قرار گیری و جانمایی روی نقشه، نحوه دسترسی به مکان مورد نظر با خودروی شخصی، ویژگی ها و مشخصات، امکانات، نحوه و محدودیت های استفاده، پیشنهادات ویژه، تاریخچه، سیمای عمومی، زمان مناسب بازدید، گالری تصاویر و ... در قالبی جذاب و نوین به مخاطبان عرضه می شود.

به گفته مدیر پروژه بزنیم بیرون این سامانه در بخش برنامه ریز تفریح و سفر خود امکانی را فراهم آورده است تا کاربران بر اساس هزینه مد نظر، زمان مورد نیاز و بخش های مورد علاقه خود بتوانند از نزدیک ترین مکان های پیشنهادی استفاده کنند.

وی تاکید کرد: با رونمایی رسمی از پرتال بزنیم بیرون استان گلستان، کلیه کاربران و مشاغل مرتبط می توانند با عضویت رایگان در پرتال نسبت به ثبت مکان ها و رویدادهای جدید در سطح استان اقدام نموده تا از امکانات متنوعی همچون برنامه ریز پیشرفته و معرفی رایگان به مخاطبان استفاده نمایند.

بر اساس این گزارش پرتال جامع گردشگری بزنیم بیرون استان گلستان هم اکنون در تارنمای  www.bezanimbiroon.ir در دسترس علاقه مندان قرار داشته و به زودی با ارایه خدمات متنوعی در قالب اپلیکیشن های موبایل، ارایه خدمات به گردشگران خارجی و ... فعالیت خود را به صورت گسترده دنبال خواهد کرد.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-5626.html )