عنوان خبر:بیانیه تعدادی از خانواده های شهدای مدافع حرم استان گلستان
دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 - 23:01:04


گلستان نیوز:
خانواده های شهدای مدافع حرم استان گلستان مخالفت خود را با حضور آقای کرباسچی در استان گلستان اعلام کردند.خانواده شهدای مدافع حرم استان گلستان مخالفت خود با حضور آقای کرباسچی در استان گلستان را طی بیانیه زیر اعلام نمودند.
به گزارش گلستان نیوز در این بیانه آمده است: متاسفانه در هفته های گذشته در یکی از جلسات به اصطلاح انتخاباتی در استان اصفهان که با حضور یکی از مجرمان اقتصادی (غلامحسین کرباسچی) برگزار شد به شهدای مدافع حرم اهانت شد و از خودگذشتگی آنان در دفاع از کشور و اعتقادات دینی و مذهبی زیر سوال رفت، در حالی که شهدای مدافع حرم که با بصیرت، هوشیاری و تبعیت از ولایت در مسیر شهدا در این راه قدم نهادند و سایه جنگ را از کشور دفع کردند، روا نیست توسط برخی از افراد معلوم الحال مورد هجمه قرار گیرند.
مگر نه این است که رهبر معظم انقلاب اسلامی می فرمایند حقیقتا شهدای مدافع حرم، حق بزرگی بر گردن همه ملت ایران دارند. شهدای مدافع حرم برای دفاع از جان مسلمین و به منظور دفاع از حریم اهل بیت علیه السلام با جبهه تکفیری مبارزه می کنند و سربازان حقیقی اسلام هستند.
یقینا برخی از افراد باید برای جفایی که در حق انقلاب اسلامی و مردم ایران اسلامی مرتکب شده اند پاسخگو باشند و هیچ گونه حقی برای اهانت به این عزیزان را ندارند، خانواده شهدای مدافع حرم استان گلستان این اقدام را محکوم نموده و خواستار برخورد قاطع با این شخص مفسد، بی منطق و مرفه بی درد هستیم.
این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-5744.html )