ردیف | نام شهرستان / شهر /دهستان/ روستا | مسیر راهپیمائی | ساعت شروع |
1 | گرگان | محل تجمع میدان شهرداری- خیابان امام خمینی(ره) – چهارراه میدان– خیابان شهید رجایی ـ مصلی وحدت | 10:30 |
2 | شهر سرخنگلاته(گرگان) | از مقابل مرکز بهداشت تا مصلی جمعه | 11:30 |
3 | شهر قرق(گرگان) | از مسجد جامع تا گلزار شهدای گمنام | 10 |
4 | مینودشت | از میدان حضرت امام خمینی (ره )بسمت مصلی محمد رسول الله (ص) | 11:30 |
5 | شهر دوزین (مینودشت) | از مسجد جامع بسمت مصلی جمعه | 11:30 |
6 | کلاله | از مسجد جامع بسمت مصلی جمعه | 11 |
7 | شهر فراغی (کلاله) | از مصلی بسمت شهرداری | 10:30 |
8 | شهر اینچه برون | از مقابل بخشداری تا مصلی نماز جمعه | 11 |
9 | روستای داشلی برون(اینچه برون) | مقابل مسجد جامع | 13 |
10 | روستای کرند(اینچه برون ) | از چهار راه عرفانی تا میدان وحدت | 11 |
11 | آزاد شهر | از مقابل سپاه تا مصلی خاتم الانبیاء | 11 |
12 | شهر نوده خاندوز (آزادشهر) | از مسجد جامع تا میدان ولیعصر (عج) | 10:30 |
13 | نگین شهر(آزادشهر) | از مسجد المهدی تا مسجد صاحب الزمان (عج) | 11 |
14 | بندر گز | از ابتدای خیابان شهید جلیلی بسمت مصلی نماز جمعه | 12 |
15 | شهر نوکنده(بندرگز) | از مقابل شهرداری بسمت مصلی | 12 |
16 | بندرترکمن | از میدان مختومقلی تا چهارراه شهید کاسب | 11 |
17 | گمیش تپه (گمیشان) | از میدان امام خمینی(ره) تا چهارراه معلم | 11 |
18 | سیمین شهر(گمیشان) | از مصلی نمازجمعه تا سه راه بسیج (بانک کشاورزی) | 13:30 |
19 | گنبد | از مسجد قائمیه بسمت مصلی امام جعفرصادق (ع) | 11 |
20 | رامیان | از مسجد جعفری تا مصلی جمعه | 12 |
21 | دلند (رامیان) | از بسیج تا مصلی جمعه | 12 |
22 | خانببین(رامیان) | از کلانتری بطرف شهرداری | 11:30 |
23 | تاتار علیا(رامیان) | از میدان مرکزی تا مصلی جمعه | 12 |
24 | زینب آباد (رامیان) | از مسجد جامع بطرف گلزار شهدا | 10 |
25 | توران فارس(رامیان) | از میدان شهدا تا سالن ورزشی امام علی (ع) وبالعکس | 10 |
26 | علی آباد | از مسجد محمدیه تا مصلی امام رضا(ع) | 11:30 |
27 | شهر فاضل آباد (علی آباد) | از گلزار شهدای گمنام تا مسجد جامع | 11:30 |
28 | شهر سنگدوین(علی آباد) | از مسجد محمد رسول ا... (ص) بسمت مسجد صاحب الزمان(عج) | 11 |
29 | شهرمزرعه کتول(علی آباد) | از حوزه مالک اشتر تا میدان امام حسین (ع) | 11:30 |
30 | قره بلاغ(علی آباد) | از حوزه علمیه تا مدرسه شهید آرمک چوبین | 11 |
31 | شیرنگ علیا(علی آباد) | از حوزه بسیج ثارالله تا دبیرستان حضرت زهرا(س) | 10:30 |
32 | آق قلا | از میدان وحدت تا میدان قدس | 10 |
33 | انبارالوم(آق قلا) | از بخشداری تا گلزار شهدای گمنام | 11 |
34 | کردکوی | از میدان انقلاب تا مصلی جمعه | 11 |
35 | روستای یساقی(کردکوی) | از مسجد جامع تا ابتدای خیابان امام خمینی(ره) | 10 |
36 | روستای دنگلان(کردکوی) | از مسجد صاحب الزمان(عج) تا بانک کشاورزی | 9:30 |
37 | روستای مهترکلاته(کردکوی) | از مسجد جامع بسمت سالن ورزشی شهدا | 9:30 |
38 | مراوه تپه | از مصلی نمازجمعه تا میدان مرکزی(فراغی) | 13:30 |
39 | گلیداغ(مراوه تپه) | از حوزه علمیه بطرف فلکه مرکزی | 13:30 |
40 | قازان قایه (مراوه تپه) | از مصلی نماز جمعه تا میدان مرکزی شهدا | 13:30 |
41 | گالیکش | از ابتدای گلزار شهدا بسمت مصلی جمعه | 11 |