عنوان خبر:اجرای 330 عنوان برنامه در جشن های زیر سایه خورشید استان گلستان
پنجشنبه 13 تير 1398 - 05:45:16


علوی :
۳۳۰ عنوان برنامه برای جشن زیرسایه خورشید در استان گلستان با حضور خدام رضوی در استان در دهه کرامت برگزار می شود.به گزارش گلستان نیوز به نقل از "شبستان"، «سیدحسین علوی» چهارشنبه ۱۲ تیر در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گلستان با اشاره به برنامه‎های دهه کرامت و زیرسایه خورشید استان گلستان اظهار کرد: از جمله برنامه‎های مهم آستان قدس در استان گلستان در حوزه‎های هنری در مجموعه‎ موسسه جوانان رضوی پیگیری می‎شود و یکی از برنامه‎های اساسی آستان قدس رضوی جشن زیرسایه خورشید است.

مسئول دفتر آستان قدس رضوی در گلستان ادامه داد: 12 سال از جشن زیر سایه خورشید در استان گلستان می‎گذرد و در استان گلستان مجموعه جوانان رضوی و در سال‎های اخیر دفاتر نمایندگی شکل گرفته تا بتوانند برنامه‎های دهه کرامت را با همراهی دستگاه‎های آموزشی و فرهنگی بهتر و گسترده‌تر برگزار کنند.

علوی خاطرنشان کرد: مجموعه فرهنگی استان با همراه کانون‌های مختلف آستان قدس رضوی استان برای برگزاری برنامه‎های دهه کرامت و افزایش نشاط اجتماعی پای کار هستند.

وی بیان کرد: برنامه‎های دهه کرامت با حضور خدام کریمه اهل بیت(سلام‎الله علیها) از روز گذشته در استان آغاز شده است و از 15 تا 23 تیر نیز خدام رضوی در بین مردم استان گلستان حضور می‎یابند.

مسئول دفتر آستان قدس رضوی در گلستان بیان کرد: 330 مراسم برای جشن زیرسایه خورشید در استان گلستان با حضور خدام رضوی در استان در دهه کرامت برگزار می شود.


#حالمان_خوب_میشود
این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-6045.html )