عنوان خبر:13پروژه ورزشي مصوب سفر هيات دولت در گلستان به بهره برداري مي رسد
چهارشنبه 8 دي 1389 - 16:19:05


مدير كل تربيت بدني استان گلستان گفت: از محل مصوبات سفر اول و دوم رييس جمهوري و هيات دولت به استان، 13 پروژه ورزشي در سطح شهرهاي گلستان به بهره برداري مي رسد.به گزارش ايرنا، 'قربانعلي پاشا' روز چهارشنبه در مراسم تجليل از مدال آوران و اعضاي گلستاني تيم هاي ملي ايران در رقابتهاي آسيايي گوانگژو افزود: اين پروژه ها دهه فجر امسال با حضور معاون رييس جمهوري و رييس سازمان تربيت بدني كشور‌ به بهره برداري خواهد رسيد.
به گفته وي، با تلاش و همت مديران استان، بويژه استاندار گلستان و خدمات شايسته دولت نهم و دهم در زمينه ورزش به استان گلستان، سرانه ورزشي اين استان از دو دهم مترمربع به نزديك 7 دهم مترمربع رسيده است.
وي تصريح كرد: در رقابتهاي آسيايي گوانگژو در دو بخش المپيك و پارالميپك در مجموع 32 نفر از استان گلستان حضور داشتند، كه افتخارات خوبي براي خود، خانواده، استان و مردم ايران و جامعه ورزش به ارمغان آوردند و اعزام اين تعداد ورزشكاز از يك استان، بعد از استان تهران، باعث شد تا گلستان به لحاظ اعزام تعداد ورزشكاران به گوانگژو رتبه دوم را داشته باشد.
وي ادامه داد: اين ورزشكاران در رشته هاي كبدي، دو و ميداني، واليبال نشسته و واليبال ساحلي بودند.
پاشا با بيان اين كه در دهه فجر سال گذشته براي اولين بار در استان گلستان 21 پروژه ورزشي سرپوشيده افتتاح شد، افزود:‌ همچنين در اين راستا، در هفته دولت نيز هفت پروژه ديگر در اين استان به بهره برداري رسيده است.
پاشا در بخش ديگري از سخنان خود به برگزاري رقابتهاي كبدي باشگاههاي كشور اشاره كرد و گفت: ‌اين رقابتها از فردا (پنجشنبه) با حضور 12 تيم در 2 گروه در سالن ورزشي شهداي روستاي محمدآباد، شهرستان گرگان برگزار مي شود.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-891.html )