عنوان خبر:عملكرد بازيكنانم مقابل پتروشيمي خوب بود
شنبه 11 دي 1389 - 17:07:06


سرمربي تيم بسكتبال شهرداري گرگان گفت: در مجموع از عملكرد بازيكنان تيم خود مقابل تيم قدرتمند پتروشيمي بندرامام رضايت دارم.اسدالله كبير در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار داشت: بازيكنان تيم ما جوان هستند و افت و خيز زيادي دارند و هواداران بايد كمي تحمل كنند تا بازيكنانمان با هماهنگي به مرز خودباوري برسند.
وي افزود: خوشحالم كه مقابل تيم چند ميلياردي پتروشيمي، بازي خوبي ارائه كرديم و تيم جوان ما جانانه در برابر اين تيم جنگيد.
سرمربي تيم بسكتبال شهرداري گرگان در مورد از دست دادن نتيجه در نيمه دوم مقابل پتروشيمي، خاطرنشان كرد: تيم پتروشيمي در نيمه دوم دفاع را از من تو من به دفاع منطقه‌اي تبديل كرد اما پرتاب‌هاي بازيكنان ما تبديل به گل نشد.
كبير تصريح كرد: در هر صورت بسكتبال همين است و اگر پرتاب‌هاي ما داخل سبد مي‌رفت، مطمئنا شرايط فرق مي‌كرد.
وي ادامه داد: از بازيكنان خارجي نيز راضي بودم و توانمان در حدي نيست كه بازيكن جديدي جذب كنيم و با همين بازيكنان ادامه خواهيم داد.
سرمربي تيم بسكتبال شهرداري گرگان خاطرنشان كرد: در نيم فصل دوم شش ديدار خارج از خانه داريم كه اين به نفع ماست و مطمئنا با هماهنگي بازيكنانمان و حمايت هواداران به مرور زمان به شرايط بهتري خواهيم رسيد.
كبير در ارتباط با ديدار بعدي تيم شهرداري گرگان مقابل ملي حفاري اهواز گفت: اين تيم از دسته يك به ليگ برتر صعود كرده، اما تيم دست و پا بسته‌اي نيست و تمام تيم‌هاي حاضر در ليگ برتر قدرتمند هستند و ما اميدواريم اين بازي خارج از خانه را با برد پشت سر بگذاريم تا شرايط‌مان در جدول خوب باشد.
‌تيم بسكتبال شهرداري گرگان در هفته دوم ليگ برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور و در نخستين ديدار خانگي‌اش در حضور حدود 4 هزار هوادار پرشور گرگاني، در حالي كه در نيمه اول با اختلاف پنج امتياز از حريف خود پيش بود، در نهايت نتيجه را 55 به 78 واگذار كرد.
‌شهرداري گرگان در ادامه رقابت‌هاي ليگ برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور و از هفته سوم، پنج‌شنبه هفته جاري در اهواز به مصاف تيم تازه ليگ برتري شده ملي حفاري مي‌رود.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-935.html )