عنوان خبر:تيم هاي راه يافته به مرحله دوم رقابتهاي كبدي
شنبه 11 دي 1389 - 17:07:15


با پايان يافتن مرحله مقدماتي رقابت هاي ليگ برتر كبدي باشگاه هاي كشور، تيم هاي صعود كننده به مرحله دوم اين رقابت ها مشخص شدند.به گزارش ايرنا، رقابتهاي مرحله مقدماتي اين بازي ها روز شنبه با برگزاري 5 بازي در دور پنجم اين مرحله به پايان رسيد.
در مجموع مرحله مقدماتي اين بازي ها، از گروه اول تيمهاي 'سجاد زابل'، 'ايثار محمدآباد گرگان'‌و 'دهياران تالش' به مرحله بعدي صعود كردند.
همچنين از گروه دوم اين رقابتها تيمهاي 'راه و ترابري گلستان'، 'راه و ترابري اصفهان' ‌و 'مقاومت نقده آذربايجان غربي' به مرحله بعدي راه يافتند.
براساس اين گزارش در بازي هاي امروز نتايج زير به دست آمد:
در نخستين بازي تيم 'سجاد زابل' با نتيجه 46 بر 43 تيم 'ايثار محمدآباد گرگان' را از پيش رو برداشت و در بازي دوم تيم 'راه و ترابري اصفهان' با نتيجه 43 بر 31 تيم 'هيئت كبدي ملاير' را شكست داد.
در بازي سوم تيم 'تختي تهران' با نتيجه 44 بر 38 بر تيم 'هيئت كبدي كرمانشاه' چيره شد و تيم 'مقاومت نقده آذربايجان غربي' در بازي چهارم با نتيجه 38 بر 35 از سد تيم 'هيئت كبدي سيستان و بلوچستان' ‌گذشت.
در آخرين ديدار نيز تيم 'راه و ترابري گلستان' با نتيجه 48 بر 32 در برابر تيم 'هيئت كبدي كبودرآهنگ' به پيروزي رسيد.
در مرحله مقدماتي رقابتهاي كبدي ليگ برتر باشگاههاي كشور 12 تيم از روز پنجشنبه در 2 گروه 6 تيمي به صورت دوره اي در سالن ورزشي امام خميني (ره) گرگان و سالن ورزشي شهداي محمد آباد اين شهر با هم به رقابت پرداختند.
مرحله دوم رقابتهاي كبدي ليگ برتر باشگاههاي كشور به صورت رفت و برگشت و براساس برنامه زمان بندي شده فدراسيون برگزار خواهد شد.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-936.html )